Blog s články na téma půjčky:
Banner – Rychlá půjčka, rychlé nebankovní půjčky bez registru a na směnku

Největší trh půjček na českém internetu:
Bankerat půjčky

Print Shortlink

Rychlost od banky nečekejte

Mnoho klientů sice požadavky pro získání bankovní půjčky splňuje, ale nechce se jim podstupovat zdlouhavý proces. Často si chtějí půjčit jen několik tisíc korun a proto zvolí variantu ve formě SMS úvěru. Celý název finančního produktu zní SMS půjčka od Ferratum a dostal se k nám z Finska. Obrovskou výhodou jsou fixní sazby a nulové úroky. Chcete-li zažádat o „finskou půjčku“, vše, co musíte udělat, je zaslat SMS zprávu ve správném tvaru a počkat, až vím věřitel připíše požadovanou částku. Většinou tomu tak je do čtyřiadvaceti hodin, což činí z úvěru opravdu rychlou záležitost. Splatnost se pohybuje v řádu několika týdnů a poté lze půjčku sjednat znovu.

Dá se nebankovním institucím věřit?

Jistě jste již narazili na varovné články, které upozorňují na nesolidní jednání nebankovních věřitelů. Jistě, ne každá společnost nabízející rychlé a „bezproblémové“ úvěry, jedná čestně. Pokud však dáte na kladné reference a dobré jméno věřitele, nemusíte se ničeho obávat. I rychlé nebankovní půjčky mohou být výhodné a často je poskytují instituce, které jsou součástí nadnárodních bankovních ústavů. Abyste získali stoprocentní jistotu, vždy si důkladně přečtěte podmínky, za kterých věřitel úvěr poskytuje a v případě nejasností od transakce upusťte.

Všeobecné podmínky pro získání úvěru

Nebankovní a bankovní úvěry nemají všechny podmínky pro jejich získání totožné, ale přeci jen se najde pár pravidel, které musíte splňovat v obou případech. Chcete-li zažádat o
půjčky bez nahlížení do registru, musíte dosáhnout plnoletosti a mít trvalý pobyt v České republice. Věřitel (ať už jde o banku či nebankovní společnost) vyžaduje prokázání identity dvěma průkazy totožnosti a v některých případech doklad o výši příjmů (tato podmínka se týká spíše bankovních půjček). Pakliže nežádáte o půjčky bez registru, počítejte s tím, že si vás před sjednáním úvěru věřitel „proklepne“. Nebankovní instituce čas od času vyžadují ručitele či zástavu v podobě nemovitého majetku.

Skopírujte a vložte kód níže
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Leave a Reply